فال روزانه سه شنبه 20 آذر 1397

به گزارش مجله اینمن، فال روزانه 20 آذر 1397؛ روز جدیدی برای شما شروع شده است. اگر می خواهید بدانید فال روزانه شما چیست و چه اتفاقاتی برای شما می افتد، پیش بینی های ماه تولد خود را بخوانید.

فال روزانه سه شنبه 20 آذر 1397

فال روزانه سه شنبه 20 آذر 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - عزیزی که بیستم آذرماه به جهان اومدی، تولدت مبارک! فردی پرتلاش، با اعتماد به نفس، اجتماعی و خیال پرداز هستید. شما همواره به تجسم اهداف عظیم علاقه دارید و اما هیچ گاه انگیزه کافی برای تحقق بخشیدن به آن ها را نداشته اید. واضح است که کمی تنبلی می کنید. بدانید که سال جاری سرمایه گذاری و پیش دریافت حرفه ای خاص می تواند برای شما سودمند باشد. روحیه خوب سال جاری شما کمک زیادی می نماید تا به هدف های خود برسید. توصیه می کنیم تغییرات متعددی در ظاهر خانه خود به وجود آورید و دکوراسیون خانه را تغییر دهید، اما ولخرجی نکنید. برای یافتن همسر ایده آل خود باید بیشتر صبر داشته باشید.

فروردین

با اینکه اخیرا حال و هوای خوبی نداشته اید و احساس خستگی ذهنی زیادی می کنید، اما از امروز به بعد دوباره سر و حال می شوید و از حالت کسل نماینده دور خواهید شد. شرایط کیهانی طوری دست به دست هم داده است تا شما با اعتماد به نفس کامل به زندگی خود ادامه دهید. جذابیت و قدرت نگاه بالای شما بر همگان تاثیر مثبتی می گذارد و با همین ویژگی است که سایرین معمولا پذیرای سخنان و نقدهای شما هستند. به زودی در زندگی شخصی و کاری خود با خبرهای خوبی رو به رو خواهید شد.

اردیبهشت

استعداد ذاتی شما توجه سایرین را جلب می نماید. اهداف و انتظارات شما برای کسانی که با شما در ارتباط هستند بسیار مهم خواهد بود و این افراد هر کاری می نمایند تا شما به خواسته های خود برسید. حتی این افراد شما را به عنوان سر گروه یا راهنما و یک مرجع معتبر قبول دارند. شما از بودن در این موقعیت لذت خواهید برد اما بهتر است همه انرژی خود را به مسائل گروهی اختصاص ندهید، از کارهای شخصی و خانواده خود غافل نشوید. مسئولیت های موجود را در گروه پخش کنید تا برای همه افراد به خصوص خود شما وقت کافی وجود داشته باشد.

خرداد

روز خوبی در پیش دارید. صبر و استقامت شما در مواجهه با رفتار نسنجیده دیگران بسیار بالاست. برنامه کاری و شخصی شما مثل همواره شلوغ است و مسئولیت های متعددی بر عهده دارید. بعضی اوقات زمانی را به خود اختصاص دهید و کارهایی که از ته دل به آن علاقه مند هستید را انجام دهید. با انرژی به دست آمده از این کار، توان شما برای پشت سر گذاشتن ادامه روز بسیار زیاد خواهد شد و با انگیزه بیشتری از پس مسئولیت ها بر خواهید آمد.

تیر

به زودی به سطح و اندازه پیشرفت کنونی خود نسبت به گذشته بیشتر پی خواهید برد. با اینکه از شرایط فعلی و آرامش موجود کاملا رضایت دارید، اما دغدغه های متعدد ذهنی شما، خاطرات ناخوشایند گذشته را دوباره زنده می نماید. نسبت به این مسائل طوری عکس العمل نشان دهید که گذشته مانند یک سکوی پرش برای پیشرفت بیشتر باشد. از طرف دیگر، شما می توانید برای به دست آوردن دل کسی رفتار و شخصیت خود را اصلاح کنید، اما مراقب باشید که نقش بازی نکنید، چراکه مسائل عاطفی شوخی بردار نیست.!

مرداد

جذابیت امروز شما بسیار زیاد است و این یک قدرت فوق العاده برای شما محسوب می گردد. توصیه می کنیم از این قدرت در جهت پیشرفت موقعیت شغلی و ارتقاء حرفه خود بهره بگیرید. امروز بهترین فرصت برای بیان درخواست های خود از رئیس تان است. این قدرت همچنین در زندگی عاطفی نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت؛ اگر مجرد باشید به راحتی فرد مورد علاقه خود را متاثر خواهید ساخت و اگر متاهل باشید، رابطه شما مستحکم از قبل خواهد شد.

شهریور

اخیرا دوران سختی را پشت سر گذاشته اید و از چالش های سخت متعددی عبور نموده اید. همین سختی ها باعث شده است که زندگی را همان گونه که هست، با وجود کم و کاستی ها بپذیرید، اما به زودی متوجه خواهید شد که طرز فکر شما اشتباه است. آرزوهای سرکوب شده شما به زودی زنده خواهند شد. توصیه می کنیم از هدف های کوچک آغاز کنید و به مرور زمان خواسته های عظیمتری را مد نظر داشته باشید.

مهر

امروز یک اتفاق غیر منتظرانه برای شما پیش خواهد آمد. یک غافل گیری که به زندگی شما ربط دارد. این محتمل است که این غافلگیری از طرف دوستان و نزدیکان شما باشد. از آنجایی که شما در گذشته کمک زیادی به آن ها نموده اید، آن ها برای شاد کردن شما این کار را انجام می دهند. یک موضوع یا حادثه در ذهن شما وجود دارد که شما هنوز به طور کامل آن را فراموش ننموده اید، این مسئله به شما یادآوری می نماید که من هنوز حل نشده ام!. شما باید با این مسئله رو به رو شوید و آن را با خود حل کنید. از شکست های گذشته درس بگیرید و از آن ها به عنوان یک پل برای رسیدن به موفقیت بهره ببرید.

آبان

امروز شانس به شما رو نموده است. این خوش شانسی در روابط شما با دیگران به کار خواهد آمد. با شخصی آشنا خواهید شد که شما را در رسیدن به اهدافتان کمک می نماید. از طرف دیگر با دریافت یک هدیه از طرف عشقتان غافلگیر خواهید شد. آشفتگی موجود در ذهن شما با آشفتگی و به هم ریختگی خانه ارتباط دارد. با وجود این بی نظمی نمی توانید کار های خود را با موفقیت پشت سر بگذارید. کمی بیشتر فکر کنید، شاید درگیری ذهنی شما دلیلی به غیر از بی نظمی محیط داشته باشد.

آذر

اخیرا روز های سخت و سختی را تجربه نموده اید و پایین و بالاهای زیادی را دیده اید، اما به زودی زندگی روی خوش خود را به شما نشان می دهد. حتی با کسانی که نمی توانستید ارتباط بگیرید، رابطه خوبی پیدا خواهید کرد. روز بسیار خوب و با آرامشی در پیش دارید و از آن لذت خواهید برد. به خودتان یاد آوری کنید که کینه و دشمنی برای آرامش ذهن بسیار مضر است. این کینه ها را به دست فراموشی بسپارید، چراکه آسیب زیادی به خود شما خواهد زد نه سایرین!

دی

اتفاقات بد گذشته ذهن شما را به خود درگیر می نماید. می توانید از این فرصت استفاده نموده و این مسائل را از ریشه حل کنید. هر چیزی که شما را نکشد، شما را قوی تر خواهد نمود. پس به آینده امیدوار باشید. اگر قصد دارید که انرژی تازه ای را به زندگی مشترک خود وارد کنید، امروز بهترین زمان برای صحبت کردن درباره عشق و روابط عاشقانه است. امروز تا جایی که می توانید برای محبوب خود پیغام های عاشقانه ارسال کنید و قدر او را بیشتر بدانید.

بهمن

بالاخره زمان آن رسیده است که امروز را در کنار نزدیکان و دوستان خود بگذرانید. وقت گذرانی در میان جمع خانواده بهترین گزینه است. خوشبختانه جو مثبت خوبی در خانه شما وجود دارد. از این فرصت بهترین بهره را بگیرید و بیشتر زمان خود را در خانه بمانید. امروز ممکن است بعضی از رفتار های غیر عادی شما باعث گردد تا ثبات رابطه عاطفی شما به هم بخورد. اگر می خواهید از پس این مسائل بر بیایید و سرنوشت آینده زندگی خود را در دست بگیرید، به یکدیگر احترام بگذارید و یک طرف به قاضی نروید!

اسفند

خیال پرداز ها آماده باشید! امروز بهترین زمان برای رویاپردازی و کنجکاوی است. در این زمان کمتر احساساتی می شوید، در نتیجه تصمیمات بهتری اتخاذ خواهید کرد. توصیه می کنیم با افراد جدیدی ارتباط برقرار کنید و با رفقای قدیمی خود کار های جدیدی را آغاز کنید. بهتر است کمی زودتر از محل کار خود خارج شوید و وقت آزاد خود را به بودن در کنار دوستان و آشنایان بگذرانید.

منبع: setare.com
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1522

به "فال روزانه سه شنبه 20 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه سه شنبه 20 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید