قتل در مهمانی ممنوعه در تهرانپارس

به گزارش اینمن، رییس پلیس پیشگیری تهران عظیم گفت: طبق اعتراف متهم و شهود، برادر قاتل و مقتول در یک مراسم تولد در محدوده تهرانپارس حضور داشتند اما در میانه مراسم با هم درگیر شده اند که این درگیری با وساطت دیگر افراد به انتها رسیده است.

قتل در مهمانی ممنوعه در تهرانپارس

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران آنلاین، سرهنگ جلیل موقوقه ای دراین باره گفت: در دقایق سرانجامی شب گذشته وقوع یک فقره قتل به ماموران کلانتری 126 تهرانپارس اطلاع داده شد که در پی آن تیم عملیاتی از ماموران کلانتری با حضور در محل اقدام به آنالیز صحنه جرم و انجام تحقیقات خود کردند.

وی با بیان اینکه مقتول جوانی 23 ساله بود که در پی وارد شدن ضربه چاقو به شکم دچار خونریزی شدید شده و به تایید عوامل درمان جان خود را از دست داده بود، گفت: ماموران با هماهنگی بازپرس کشیک قتل تحقیقات خود را شروع نموده و در جریان آن متوجه شدند که این نزاع پس از یک مهمانی تولد در همان محدوده اتفاق افتاده است.

موقوقه ای با اشاره به انجام تحقیقات فنی و آنالیز صحنه جرم از سوی ماموران ادامه داد: ماموران با کسب اطلاعات بیشتر در عرض کمتر از یک ساعت مخفیگاه متهم به قتل را که جوانی حدودا 16 ساله بود، پیدا نموده و در عملیاتی او را دستگیر کردند. این فرد نیز تحت بازپرسی قرار گرفته و در همان اظهارات اولیه به جرم خود اعتراف کرد.

وی درباره چرایی وقوع این جرم نیز گفت: طبق اعتراف متهم و شهود، برادر قاتل و مقتول در یک مراسم تولد در محدوده تهرانپارس حضور داشتند اما در میانه مراسم با هم درگیر شده اند که این درگیری با وساطت دیگر افراد به سرانجام رسیده. این دو نفر در سرانجام مراسم برای هم خط نشان کشیده و برای دعوا در بیرون از محل مهمانی با هم قرار گذاشتند. یکی از طرفین دعوا نیز در تماس با برادر کوچکترش از او خواسته که به محل قرار برای دعوا بیاید و برادر کوچکتر نیز با یک کارد عظیم خود را به محل رسانده است.

رییس پلیس پیشگیری تهران عظیم اضافه نمود: دقایقی بعد از ورود برادر 16 ساله به محل، او ناگهان کارد آشپزخانه را به شکم مقتول که 23 سال سن داشت وارد نموده و متواری می گردد. همین ضربه نیز منجر به مرگ او شده است.

موقوقه ای با بیان اینکه پس از ورود پلیس به موضوع این فرد شناسایی و دستگیر شد، گفت: پرونده تشکیل شده برای این فرد برای آنالیز به دادسرا ویژه جرائم اطفال ارجاع داده شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1426

به "قتل در مهمانی ممنوعه در تهرانپارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل در مهمانی ممنوعه در تهرانپارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید