میزبانی قزوین در لیگ آزادگان در انتظار تأیید هیئت فوتبال تهران

به گزارش مجله اینمن، به گزارش خبرنگاران، لیگ دسته یک قزوین در حالی از روز شنبه 24 مهر شروع می گردد که پیش ازاین قرار بود تیم شمس آذر قزوین با خرید امتیاز تیم بادران تهران، به عنوان نماینده استان قزوین در مسابقات فوتبال لیگ دسته یک کشور حاضر گردد.

میزبانی قزوین در لیگ آزادگان در انتظار تأیید هیئت فوتبال تهران

اما در آستانه دو روز تا شروع مسابقات لیگ دسته یک، هنوز اثری از نام شمس آذر قزوین در برنامه نیست و طبق برنامه تیم بادران تهران یکشنبه 25 مهرماه در تهران میزبان مس کرمان خواهد بود.

پژواک کرمپور سرمربی تیم شمس آذر در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امتیاز تیم بادران به وسیله تیم شمس آذر خریداری شده و کارهای نقل انتقال اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه هنوز در برنامه فدراسیون نام بادران وجود دارد و طبق برنامه این تیم میزبان مس خواهد بود مطرح کرد: تأیید و انتقال امتیاز این تیم منوط به اجازه هیئت فوتبال استان تهران است اما این کار تا به امروز انجام نشده است.

سرمربی تیم شمس آذر افزود: منتظر تصمیم هیئت فوتبال تهران هستیم تا هرچه زودتر با خروج امتیاز تیم بادران از تهران موافقت کند و تنها در این صورت است که می توانیم از تیم های لیگ یک در قزوین میزبانی کنیم.

وی مطرح کرد: هیچ نگرانی از بابت انتقال تیم وجود ندارد و تیم شمس آذر قزوین در لیگ دسته 1 فوتبال حضور دارد اما با توجه به مسائل به وجود آمده پیش بینی می کنیم چند بازی نخست را در تهران میزبان رقبای خود باشیم.

کرمپور اعلام کرد: امیدواریم هیئت فوتبال تهران همکاری لازم را با تیم شمس آذر و مردم استان قزوین داشته باشد تا مردم استان قزوین میزبان خوبی برای تیم های حاضر در لیگ آزادگان باشند.

وی در سرانجام در رابطه با شرایط تیم هم مطرح کرد: شرایط تیم خوب است و تمرین های خوبی را پشت سر گذاشته ایم و امیدواریم با برطرف مسائل پیش رو نماینده خوبی برای قزوین در فوتبال کشور باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1868

به "میزبانی قزوین در لیگ آزادگان در انتظار تأیید هیئت فوتبال تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی قزوین در لیگ آزادگان در انتظار تأیید هیئت فوتبال تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید