همگروهی دو فرنگی کار ایران با قهرمانان المپیک در جام جهانی

به گزارش اینمن، حسین نوری و محمدهادی ساروی نمایندگان ایران در اوزان 87 و 97 کیلوگرم کشتی فرنگی حریفان خود را در جام جهانی کشتی انفرادی صربستان شناختند.

همگروهی دو فرنگی کار ایران با قهرمانان المپیک در جام جهانی

به گزارش خبرنگاران، رقابت های جام دنیای کشتی فرنگی انفرادی از فردا و با مسابقات پنج وزن نخست کشتی فرنگی در شهر بلگراد صربستان شروع می گردد.

تیم ملی کشتی فرنگی ایران با 2 نماینده در این مسابقات حضور یافته که حسین نوری در وزن 87 کیلوگرم از فردا (شنبه) به مصاف حریفان خود می رود و محمدهادی ساروی در وزن 97 کیلوگرم نیز مسابقات خود را از روز یکشنبه 23 آذرماه شروع می نماید.

قرعه کشی این مسابقات صورت گرفته است که نتایج آن به توضیح زیر است:

در وزن 87 کیلوگرم که 16نفر حضور دارند حسین نوری در دور نخست به مصاف دوغان گوگتاس از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان اسلام عباس اف از آذربایجان و بشیر سید آزارا از الجزایر مصاف خواهد داد. داوید چکوتادزه قهرمان المپیک از روسیه در گروه نوری حضور دارد.

در وزن 97 کیلوگرم که 17 نفر شرکت نموده اند محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با هاردییپ از هند کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان نیکولاز کاخلاشویلی از ایتالیا و ولادلن کوزلیوک از اوکراین می رود. آرتور الکسانیان قهرمان دنیا و المپیک از ارمنستان و موسی اولویف قهرمان دنیا از روسیه در گروه ساروی واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1395

به "همگروهی دو فرنگی کار ایران با قهرمانان المپیک در جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همگروهی دو فرنگی کار ایران با قهرمانان المپیک در جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید