ورزش کبدی توسعه می یابد، برای حضور مقتدرانه در بازی های آسیایی اندونزی کوشش می کنیم

به گزارش اینمن، رئیس فدراسیون کبدی گفت: یکی از اهداف فدراسیون کبدی ارتقا و پیشرفت این ورزش در تمام ابعاد است و سعی در افزایش تمایل جوانان به این ورزش برای گسترش این رشته ورزشی داریم.

ورزش کبدی توسعه می یابد، برای حضور مقتدرانه در بازی های آسیایی اندونزی کوشش می کنیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران از رشت، محمدرضا مقصودلو در مجمع انتخاباتی هیئت کبدی استان گیلان که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار گردید، گفت: یکی از اهداف فدراسیون کبدی ارتقا و پیشرفت این ورزش در تمام ابعاد است و سعی در افزایش تمایل جوانان به این ورزش برای گسترش این رشته ورزشی داریم.

رئیس فدراسیون کبدی با بیان اینکه یکی از اهداف فدراسیون برنامه ریزی برای حضور مقتدر در بازی های آسیایی اندونزی است، اضافه کرد: برنامه 4 ساله برای مسابقات در نظر گرفتیم و از سال گذشته کارهای خود را برای شرکت در بازی های ساحلی شروع نموده ایم.

مقصودلو اظهار کرد: مربی تیم ملی کبدی از بدنه مسابقات کشوری بیرون آمد و در مسابقات کبدی کشور هر مربی که بتواند قهرمان گردد به عنوان سرمربی انتخاب می گردد.

وی با اشاره به اینکه در روزهای اول حضور کبدی در جمع ورزش، توجه زیادی نسبت به این رشته وجود نداشت اما اکنون دید به این رشته ورزشی عوض شد، گفت: با توجه به مدال های این ورزش در بازی های آسیایی توجه خاصی به این رشته وجود آمد.

رئیس فدراسیون کبدی خاطر نشان کرد: اکنون کبدی در بعد اقتصادی و اداری در رتبه 10، بعد ورزش قهرمانی رتبه 14 و در بعد توسعه همگانی رتبه 16 را به خود اختصاص دادند و با یاری استان ها می توانیم مدال قهرمانی را از دست هند در بیاوریم.

منبع: تسنیم
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 382

به "ورزش کبدی توسعه می یابد، برای حضور مقتدرانه در بازی های آسیایی اندونزی کوشش می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورزش کبدی توسعه می یابد، برای حضور مقتدرانه در بازی های آسیایی اندونزی کوشش می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید