پروژه احداث بازارچه شبانه در خرم آباد

به گزارش مجله اینمن، بازارچه ای شبانه در خیابان شهدای شرقی خرم آباد ایجاد خواهد شد.

پروژه احداث بازارچه شبانه در خرم آباد

رضا آریایی سرپرست معاونت عمرانی استانداری لرستان در جلسه آنالیز ایجاد بازارچه شبانه در خیابان شهدای شرقی خرم آباد ضمن آنالیز موضوع از جهات مختلف و ضرورت ساماندهی و تمرکز یکپارچه تمامی افرادی که به صورت شبانه در نقاط مختلف شهر خرم آباد اقدام به فروش کالا می نمایند گفت:

طرح کلی این پروژه شامل ایجاد سنگ فرش در کف خیابان شهدای شرقی از میدان شهدا تا سه راهی مطهری است.

آریایی بیان نمود که به منظور کم کردن ترافیک در این طرح در کوچه های منتهی به خیابان شهدا، خیابان به صورت دومنظوره به صورت سواره رو و پیاده رو مورداستفاده قرار می گیرد، بعلاوه مطرح نمود:

با سنگ فرش کردن خیابان و تقسیم بندی طرفین خیابان شب ها این خیابان محل استقرار دست فروشان برای استقرار شبانه بوده و در سایر ساعات روز به صورت ماشین رو مورداستفاده شهروندان قرار می گیرد.

او اضافه نمود:

اجرای این طرح در کنار ایجاد سایر جاذبه های گردشگری در این محدوده نقش مؤثری را در پویایی بافت مرکزی شهر خرم آباد ایفا خواهد نمود.

در این جلسه طرح و موافقت همه اعضا مبنی بر انجام این کار تصویب کلی شد. بعلاوه تصویب تشکیل جلسه ای به وسیله شورای شهر و شهرداری خرم آباد در صحن شورا و با حضور مشاور ترافیک شهرداری، پلیس راهور و راه و شهرسازی شد تا موضوع را به صورت کارشناسی و دقیق موردآنالیز و ارزیابی قرار دهند.

منبع: کجارو / خبرگزاری مهر
انتشار: 23 بهمن 1400 بروزرسانی: 23 بهمن 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1983

به "پروژه احداث بازارچه شبانه در خرم آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه احداث بازارچه شبانه در خرم آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید