پلی که همه روی آن عاشق می شوند

به گزارش مجله اینمن، پل عشاق پلی بسیار زیبا در شهر پاریس است که دلداده ها روی آن قدم می زنند. آن ها به یاد عشقشان روی این پل قفلی می زنند و آرزو می نمایند که تا همواره در کنار هم باشند.

پلی که همه روی آن عاشق می شوند

جایی که امروز می خواهیم به آن برویم، یکی از رمانتیک ترین مکان های جهان یعنی پل عشاق پاریس است. جایی که دلداده ها عاشق آن هستند. امروز در مجله گردشگری دلتا سفری به پاریس خواهیم داشت.

عناوین مطلب

  • Paris lovers bridge
  • چرا باید از پل عشاق پاریس تماشا کنیم؟
  • پاریس، شهر عشاق
  • پل معروف هنر، پل عشاق پاریس
    • بعلاوه بخوانید:

Paris lovers bridge

چرا باید از پل عشاق پاریس تماشا کنیم؟

این پل از برترین مکان ها برای گذران اوقات فراغت در کنار معشوقتان است. از طرفی از رمانتیک ترین جاذبه های گردشگری پاریس بشمار می رود. علاوه بر موارد ذکر شده، این پل چشم انداز بسیار زیبایی را پیش روی بازدیدکنندگان قرار می دهد.

پاریس، شهر عشاق

در جهان معروف است که پاریس، مرکز عاشق هاست. این آرزوی هر کسی در جهان است که برای یک بار هم که شده، ساعاتی را با یارش در خیابان های زیبای شهر پرسه بزند. کافی است در این شهر راه بروید تا زوج های جوانی را ببینید که در حال قدم زدن هستند.

پل معروف هنر، پل عشاق پاریس

چند سال پیش انجام کاری معروف شد که کم کم بین عشاق محبوب و محبوب تر شد. این کار حتی وجهه جهانی پیدا کرد. عاشقان، آغاز به زیبا کردن پلی آهنین کردند. آن ها قفل هایی روی این پل که به پل هنر (Pont des Arts) معروف است، زدند. قفل هایی که روی آن ها پیام هایی عاشقانه از دوست داشتن یارشان بود. این قفل ها به مرور زمان بیشتر و بیشتر شدند. به مرور این کار به یک سنت میان شیفتگان تبدیل شد. پل هنر روی رودخانه سن (Seine river) قرار گرفته است. نوع حصارهای این پل باعث شده تا بتوان خیلی راحت روی آن، قفل ها را نصب کرد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب تلاقی سراب و واقعیت در پارک ملی برزیل را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 3 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1402 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 2262

به "پلی که همه روی آن عاشق می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلی که همه روی آن عاشق می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید