پیغام تبریک دادستان تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی

به گزارش اینمن، تهران (پانا) - دادستان عمومی و انقلاب تهران با صدور پیامی سالروز حماسه 12فروردین و روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.‬‬‬

پیغام تبریک دادستان تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی

به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران متن پیغام علی القاصی به توضیح زیر است:‬‬‬

بسم الله الرحمن الرحیم.

روز جمهوری اسلامی جز مهم ترین و پربرکت ترین و تعیین نماینده ترین روزهای تاریخ ماست.‫(رهبر معظم انقلاب)‬‬‬

دوازدهمین روز از بهار هر سال یادآور اعلام نتایج حماسه پرشکوه همه پرسی ملت عظیم ایران برای تاسیس نظام حکومتی با عنوان جمهوری اسلامی است که به هیچ یک از ابرقدرت ها وابستگی نداشته باشد.

12 فروردین ماه به عنوان سند اقتدار نظام محسوب می گردد، در این روز عظیم صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی به کل جهانیان اثبات شد.

در این روز تاریخی مردم با حضور با بصیرت خود در پای صندوق های رأی و با اکثریت آرا نظام سیاسی کشور را به حکومت مردمی و جمهوری اسلامی تغییر دادند.

ملت ایران در این روز تاریخی با رای قاطع خود ساختار سیاسی و اجتماعی کشور را تغییر داده و مهر تائیدی بر حکومت مردم بر مردم زدند، حکومتی که مردم با حضور در صحنه و عرصه های مختلف، در تعیین سرنوشت خود مشارکت داشته و خواسته هایشان را از مسئولان مطالبه می نمایند.

د‫ر بخش دیگری از پیغام دادستان تهران آمده است:‬‬‬

12 فروردین، روز تحقق آرمان های والا و متعالی ملت عظیم و انقلابی ایران و روز تجلی شعار بنیادی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

همان روزی که ملت ایران با رأی 98 درصدی خود به جمهوری اسلامی، نظامی چنان مستحکم را بنیان گذاشت که در برابر هیچ نظام سلطه ای وابستگی نداشته باشد و عزت، اقتدار و شکوه خود را حفظ کند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و گلگون کفن انقلاب اسلامی، روز 12 فروردین را محضر رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم قوه قضاییه و آحاد ملت ایران تبریک می گویم و از خداوند قادر متعال، تداوم روز افزون عزت، اقتدار و صلابت ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1589

به "پیغام تبریک دادستان تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تبریک دادستان تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید