چگونه خانه لاکچری داشته باشیم؟

به گزارش مجله اینمن، اگر از هواداران سبک زندگی لاکچری هستید حتما خواستار یک خانه شیک و لوکس هستید.

چگونه خانه لاکچری داشته باشیم؟

یک خانه لاکچری را همه آرزو می نمایند و در پی به روزترین دکوراسیون و وسایل می گردند تا بتوانند خانه خود را با آن ها تزئین نمایند و خانه لاکچری برای خود درست نمایند. در این مطلب از خبرنگاران به بیان نکات چیدمان لاکچری در منزل می پردازیم.

از رنگ های متنوع و شاد بهره ببرید

استفاده از رنگBهای شاد و زیبا می تواند تاثیر به سزایی در لاکچری شدن خانه شما بگذارد. سعی کنید از رنگ های متنوع اما هماهنگ با هم بهره ببرید به صورتی که هارمونی خوبی با یک دیگر داشته باشند.

نورپردازی را نباید فراموش کنید

نور و روشنایی که داخل خانه ایجاد می گردد، منجر به بهتر دیده شدن اشیا زیبا و نور واقعی آن ها می گردد. پس اگر قصد دارید تا خانه لاکچری داشته باشید بهتر است که نورپردازی را نباید فراموش کنید. نور خورشید و نور طبیعی می تواند زیبایی بیشتر به فضای خانه شما هدیه کند.

کوسن های طرح دار

می توانید از کوسن های طرح دار تازه بهره ببرید تا رنگ و یکنواختی مبلمان را کم کنید و زیبایی خاصی به خانه خود بدهید.

گیاهان

این نکته را نباید فراموش کنید که همه از گیاهان حس خوبی دریافت می نمایند پس میتوانید خانه تان را با گیاهان زیبا تزئین کنید. علاوه بر زیبایی که گیاهان دارند حس خوبی هم در هوا و اتمسفر خانه پخش می نمایند. البته بهتر است که از گیاهان گلدار بهره ببرید.

پرده های رنگ روشن

پرده ها اهمیت بسیاری در لاکچری شدن خانه شما دارند. پرده های بسیار تیره، مانع نور طبیعی و خورشید می شوند و نورپردازی خانه خود را از دست می دهید. برترین انواع و اجناس پرده، ابریشم، پنبه و کتان است که می توانید پرده خانه خود را به این سبک انتخاب کنید.

تابلوهای زیبا

یکی از نکات چیدمان لاکچری در منزل استفاده از تابلو است. نقاشی و تابلوهای زیبا می توانند تاثیر بسزایی در لاکچری کردن خانه شما بگذارند.

از چوب یا رنگ چوب بهره ببرید

چوب به دلیل حس طبیعی که می دهد، می تواند در لاکچری شدن خانه شما تاثیر بگذارد. پس تنها کافی است که بعضی از اکسسوری های خانه خود را با چوب سفارش دهید.

سقف خانه را بلندتر جلوه دهید

به منظور بلندتر جلوه دادن سقف خانه می توانید از ترفندهای بسیاری بهره ببرید. اما دلیل اصلی آن این است که، سقف های کوتاه حس خفگی و تنگنا را به انسان می دهند. برای بلندتر جلوه دادن سقف می توانید پرده را به طوری نصب کنید که بر روی زمین بریزد.

خانه را زیاد شلوغ نکنید

این که وارد یک خانه شوید که همه وسایل در یک جا وجود دارند و همه به هم چسیبده اند بسیار بد است و نه تنها زیبایی ندارد بلکه فکر را خسته می نماید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب کدام مدل کاغذ دیواری برای خانه شما بهتر است؟ سر بزنید.

استفاده از رنگ سفید

سعی کنید در طراحی و رنگ آمیزی خانه از رنگ قالب سفید بهره ببرید. رنگ سفید اگر رنگ قالب باشد بسیار راحت می توانید از رنگ های دیگر برای بعضی دیگر از لوازم بهره ببرید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این گیاهان آپارتمانی خانه شما را رنگی می نمایند را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 9 تیر 1401 بروزرسانی: 9 تیر 1401 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 2106

به "چگونه خانه لاکچری داشته باشیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه خانه لاکچری داشته باشیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید