کاظمی پور: حمایت لازم را از بانوان معلول ورزشکار خواهیم داشت

به گزارش مجله اینمن، سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: برای تداوم مدال آوری بانوان ورزشکار معلول در رقابت های آینده، حمایت لازم را از آنها خواهیم داشت.

کاظمی پور: حمایت لازم را از بانوان معلول ورزشکار خواهیم داشت

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مریم کاظمی پور در مراسم استقبال کاروان ایران در بازیهای پاراآسیایی جوانان در بحرین، گفت: امروز یکی از برترین روزهایی است که انتظار آن را می کشیدیم؛ زمانی که پرچم کشورمان به وسیله دختران و پسران جوان در رقابتهای آسیایی به اهتزاز درمی آید، افتخار بزرگی برای کشورمان است.

وی گفت: به عنوان نماینده ورزش بانوان کشور از همین تریبون به جامعه ورزش کشور اعلام می کنم که حامی بانوان ورزشکار از هر طیفی هستم و برای موفقیت و تداوم مدال آوری آنها از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

کاظمی پور در طی کمتر از 2 ماهی که سرپرستی معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان را بر عهده گرفته ام برای سومین بار است که برای استقبال بانوان ورزشکار کشورمان در فرودگاه حاضر می شوم تا به آنها ثابت کنیم که در تمام سطوح حامی بانوان ورزشکار هستیم.

کاظمی پور اضافه نمود: برای ما ورزشکار افراد معلول و غیرمعلول فرق نمی کند، ما از تمام ورزشکارانی که پرچم کشورمان را در رویدادهای آسیایی و بین المللی به اهتزاز درمی آورند، حمایت لازم را داریم.

وی در خاتمه با اشاره به درخشش خوب خلیلی دروازه بان تیم هندبال بانوان، گفت: در خور و شخصیت این بانوی توانمند از او تقدیر خواهیم کرد. امیدوارم این راستا موفقیت همچنان تداوم داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 بهمن 1400 بروزرسانی: 3 بهمن 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1960

به "کاظمی پور: حمایت لازم را از بانوان معلول ورزشکار خواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاظمی پور: حمایت لازم را از بانوان معلول ورزشکار خواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید