کاوه: اختلافات به نفع کشتی نیست، دوستان به فدراسیون بیایند

به گزارش مجله اینمن، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد معتقد است که قاسم رضایی و امید نوروزی حق نقد کشتی را دارند و فدراسیون هم پذیرای آنها خواهد بود.

کاوه: اختلافات به نفع کشتی نیست، دوستان به فدراسیون بیایند

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درخصوص انتخاب تیم اعزامی به مسابقه محبت آمیز با آمریکا گفت: معرفی تیم بستگی به عملکرد چند نفر از کشتی گیران در رقابت های قهرمان کشوری دارد. به همین دلیل به احتمال فراوان نفرات اعزامی به آمریکا بعد از مسابقات گرگان معرفی خواهند شد.

وی در خصوص اینکه از سوی کادر فنی تیم ملی اعلام شده همه کشتی گیران به جز 6 مدال آور مسابقات جهانی نروژ باید در قهرمان کشوری مبارزه کنند، اما برخی از مدعیان گفته اند به دلیل ناآمادگی قصد حضور در مسابقات کشوری را ندارند و با حضور در انتخابی جام تختی در پی سهمیه جام تختی هستند، بیان کرد: طبق صحبت هایی که شده همه حتماً باید در مسابقات قهرمانی کشور شرکت داشته باشند. این چیزی است که در چرخه انتخابی تیم ملی تعریف شده و قرار است استارت چرخه با مسابقات کشوری زده شود. بنابراین همه باید در این رقابت ها کشتی بگیرند.

کاوه تاکید کرد: با توجه به چیزی که اعلام شده، اگر کشتی گیری در مسابقات کشوری مبارزه نکرد، توقع این را نداشته باشد که به او فرصت دیگری داده شود. همه بیایند و کشتی بگیرند.

این مربی سازنده کشتی تهران همچنین در خصوص شرایط امیرعلی آذرپیرا که گفته از ناحیه زانو دچار مصدومیت است، گفت: چند روزی برای تمرین کشتی به رفسنجان رفته بودم، باید با آذرپیرا صحبت کنم. او در مرحله پایانی لیگ هم کشتی گرفت، نمی دانم مشکل پایش چیست.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد درباره اختلافاتی که در کشتی فرنگی ایجاد شده و جمعی از قهرمانان این رشته به انتقاد از سرمربی تیم ملی فرنگی پرداخته اند، شرح داد: به عقیده من دوستان بیایند در فدراسیون و آنجا صحبت شود. چه کسانی بهتر از قاسم رضایی و امید نوروزی، آنها هم از بزرگان کشتی فرنگی هستند، نقدی داشته باشند و حتما فدراسیون هم پذیرای صحبت دوستان خواهد بود. باید کنار هم صحبت کنیم تا بعد از صحبت منطقی، تصمیمات بهتری گرفته شود. همه از کشتی گیران توقع دارند صحبت های خوب انجام بدهند، این اختلاف به نفع کشتی نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1998

به "کاوه: اختلافات به نفع کشتی نیست، دوستان به فدراسیون بیایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: اختلافات به نفع کشتی نیست، دوستان به فدراسیون بیایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید