گل محمدی: پاسخم به قطری ها منفی بود، از خودگذشتگی حد و حدودی دارد

به گزارش اینمن، سرمربی پرسپولیس می گوید که تیمش پس از یک سال پرفشار به تعطیلاتی که پشت سر گذراند، نیاز داشت.

گل محمدی: پاسخم به قطری ها منفی بود، از خودگذشتگی حد و حدودی دارد

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیمش اظهار کرد: ما یک تعطیلی یک هفته ای داشتیم که لازم بود. این تعطیلی بعد از یک سال رقم خورد که اجباری و به خاطر بازی های تیم ملی بود. این تعطیلات لازم و به موقع بود. فشار زیادی در این یک سال در لیگ قهرمانان، لیگ و جام حذفی به بازیکنان وارد شد. این سومین جلسه تمرینمان پس از تعطیلی است و برنامه خوبی داریم تا به شرایط مسابقه برگردیم.

او درباره مسائل اقتصادی باشگاه و شکست در پرونده ها که اعلام می شود، گفت: ما دوست داریم تمرکزمان روی تمرین و مسابقات باشد ولی این مسائل برای همه ما آزاردهنده است. متاسفانه این مسائل قبلا هم بوده و الان هم وجود دارد ولی الان مبلغش بیشتر شده است. خیلی از این فشارها را بازیکنان تحمل کردند تا باشگاه به مشکل نخورد. آن ها ماه ها پول نگرفتند تا باشگاه بدهی هایش را بدهد. بازیکنان از خودگذشتگی زیادی برای حل مسائل باشگاه داشتند و باید از آن ها تشکر کرد ولی در هر صورت این از خودگذشتگی هم حد و حدودی دارد. خصوصا آخر فصل که حساسیت و فشردگی مسابقات زیاد می شود باید فکری به حال بازیکنان شود.

سرمربی پرسپولیس درباره تمدید قراداد خودش و بازیکنان شرح داد: ما باید برنامه خوبی داشته باشیم تا فصل بعد هم تیمی خوب در اختیار داشته باشیم. لیگ قهرمانان آسیا شوخی بردار نیست و باید با تیمی آماده و کامل به مسابقات برویم تا انتظارات را برآورده کنیم. از همین الان باید به فکر آن مسابقات باشیم. ما برنامه ای داشتیم که با بازیکنان مدنظر تمدید شود و صحبت های خوبی با آن ها اجرا شده است ولی در هر صورت آن ها هم مسائلی دارند که باید رفع شود. باید تعامل دو طرفه بین باشگاه و بازیکنان باشد تا با تیمی خوب راهی مسابقات شویم که کار سختی است. این بازیکنان باکیفیت هستند و بین تیم های ایرانی و خارجی، خواستار زیاد دارند. باید جلسات خوبی برای تمدید قرارداد آن ها داشته باشیم. این صحبت های من راجع به همه بازیکنان از جمله کنعانی زادگان بود.

گل محمدی درباره بازی سوپرلیگ و برنامه ریزی سازمان لیگ گفت: ما یک سال است که در بحث برنامه ریزی اذیت می شویم. به هر ساز سازمان لیگ رقصیدیم و مسابقات پرفشاری را انجام دادیم و با هر برنامه ریزی بازی کردیم. در باتلاق استادیوم نساجی بازی کردیم و اکنون هم انتظار داریم که مساوات وجود داشته باشد. ما به دنبال این نیستیم که همواره به نفع ما باشد اما همواره هم به ضررمان نباشد.

او ادامه داد: در حال حاضر 6 بازیکن در تیم ملی داریم ولی برای ما 30 خرداد بازی گذاشته اند اما تیم های دیگر یک بازیکن دارند و یک روز بعد از ما بازی دارند. این چه معنی دارد؟ بازیکنان خیلی زود به تمرینات برسند، بیست و ششم است که خسته و کوفته اند. تکلیفمان با بازیکنان تیم ملی که در فشردگی زیاد قرار دارند چیست و چگونه باید از بازیکنان مان استفاده کنیم؟ آن ها نباید تمرین یا استراحت داشته باشند؟

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه دست به جریمه مسئولان ما خوب است و تا یک حرفی می زنیم جریمه سنگین می نمایند، گفت: نمی دانم چگونه باید صحبت کنیم که جریمه نشویم و حق مان را هم بگیریم.

او درباره صحبت هایی حمید مطهری، دستیارش درباره این که نتایج جایی غیر از زمین فوتبال رقم می خورد، اعلام کرد: من نمی خواهم ماهیت لیگ و فوتبال را زیر سوال ببرم چون همواره دنبال عدالت بودیم و دنبال این هستیم که همه چیز عادلانه برگزار شود. هیچوقت دنبال حواشی نبودیم و نخواهیم بود و به فوتبال و طرفداران احترام می گذاریم. تا امروز هرچیزی هم که گفتند انجام دادیم اما حداقلش این است که در برنامه ریزی عدالت برقرار شود و فقط روی ما فشار نباشد.

گل محمدی خطاب به سهیل مهدی گفت: در برنامه ریزی ها ببینید چه تیمی زودتر و چه تیمی دیرتر بازی نموده است و ما فقط می خواهیم همه چیز عین عدالت و مساوات باشد. تعداد بازی ها با هم برابر باشد، این انتظار زیادی نیست و امیدوارم که دوستان این را لحاظ نمایند. ما نمی خواهیم صحبت کنیم اما می گویند فلانی می خواهد شلوغش کند. اصلا اینگونه نیست و ما فقط به دنبال عدالت هستیم.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا از لیگ ستارگان قطر پیشنهاد دارد یا نه، اظهار کرد: الان شرایط را به شکلی نمی بینم که درباره این مسائل صحبت کنم ولی پیشنهاداتی وجود دارد که من به خاطر تیم از آن ها تشکر کردم و پاسخم منفی بود. من نمی خواهم راجع به این مسائل صحبت کنم و اسم تیم را هم نمی آورم.

او در پاسخ به این سوال که آیا رادو دیگر به پرسپولیس برنمی شود، گفت: او امروز باید به تمرینات می آمد و پیگیر قضیه هستیم. ما به دروازه بان جوان مان زنگ زدیم تا به تمرین بیاید و تمرینات ما شکل بگیرد. رادو دروازه بان خوبی است و دلیلی ندارد که این مسائل برای یک بازیکن پیش بیاید. از آقای سمیعی خواستم که مسائل او رفع شود و ایشان پیگیر این موضوع هستند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا همچنان مشکلش با صداوسیما پابرجاست، اعلام کرد: من با کلیت صداوسیما مسئله ای ندارم و آن ها هم دوستان قابل اعتمادی هستند. چند برنامه خاص هستند که شمشیر را از رو برای ما بسته اند. منظور من برنامه های فوتبال برتر، شب های فوتبالی و برنامه شبکه پنج است. ما با این برنامه ها مسئله ای داریم و به باقی دوستان احترام می گذاریم.

گل محمدی درباره شرایط تیم ملی شرح داد: ما تیم خوبی در اختیار داریم و دستمان پر است تا تاکتیک های مختلف را اجرا کنیم. نگرانی ای که خود من دارم این است که تیم ملی در بحث بازی تدارکاتی به مشکل خورد و عقب است. خوشبختانه بازی اولمان با هنگ کنگ می تواند تدارکاتی باشد ولی این که چرا بازی تدارکاتی نکردند برای خود من هم سوال است زیرا باید با هماهنگی وارد این مسابقات می شدند. به هر حال برای اسکوچیچ و بازیکنان تیم ملی آرزوی موفقیت داریم چون صعود تیم ملی به سود همه ماست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1715

به "گل محمدی: پاسخم به قطری ها منفی بود، از خودگذشتگی حد و حدودی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: پاسخم به قطری ها منفی بود، از خودگذشتگی حد و حدودی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید