آخرین مهلت دفاع دانشجویان ارشد دانشگاه امیرکبیر اعلام شد

به گزارش مجله اینمن، مهلت دفاع دانشجویان ارشد دانشگاه امیرکبیر، ورودی بهمن 1396 و ماقبل که نیمسال اول سال تحصیلی 99 نیمسال ششم تحصیلی آنان است، اعلام شد.

آخرین مهلت دفاع دانشجویان ارشد دانشگاه امیرکبیر اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر اطلاعیه ای را در خصوص مهلت دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد که ترم جاری نیم سال ششم آن ها است، منتشر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

مطابق مقررات آموزشی، مهلت دفاع دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ورودی بهمن 1396 و ماقبل که نیمسال اول سال تحصیلی 99 نیم سال ششم تحصیلی آنان است، پایان دی ماه 99 است؛ بنابراین دانشجویان تا 20 دی ماه نسبت به اخذ مجوز دفاع در پورتال آموزشی خود اقدام کنند.

همچنین نمره پایان نامه دانشجویانی که در موعد مقرر از پایان نامه خود دفاع کرده اند، حداکثر تا روز 11 بهمن ماه در پورتال آموزشی دانشجویان توسط کارشناسان دانشکده ثبت موقت شود و اصل نمره دانشجویانی که تا پایان دی ماه از پروژه خود دفاع کرده اند، تا 18 بهمن ماه به دفتر مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای ثبت قطعی در پورتال آموزشی ارسال شود.

علاوه بر این، با توجه به اینکه تمدید ترم هفتم امکانپذیر نیست، در صورت عدم دفاع دانشجویان در موعد مقرر، اخراج سنواتی خواهند شد. نمره پایان نامه دانشجویان در نیم سال ششم بر اساس رویه 3301 است. دانشجویان می توانند بر اساس رویه مذکور از پایان دی ماه 99 تا پایان بهمن ماه 99 به صورت قبول / مردود دفاع کنند.

کارشناسان دانشکده ها دسترسی به ثبت موقت نمره قبول / مردود در پورتال دانشجو را ندارند و خواهشمند است اصل فرم ارزیابی دانشجویانی که تا پایان بهمن ماه از پایان نامه خود دفاع می کنند را حداکثر تا روز شنبه 16 اسفند ماه به دفتر مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه جهت ثبت قطعی در پورتال آموزشی ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1445

به "آخرین مهلت دفاع دانشجویان ارشد دانشگاه امیرکبیر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت دفاع دانشجویان ارشد دانشگاه امیرکبیر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید