آمریکایی ها خیلی کُری می خوانند!

به گزارش مجله اینمن، امیرحسین زارع در مورد حضورش در دور برگشت لیگ برتر آزاد گفت: تمریناتم را از چندی قبل آغاز نموده ام و اگر کادرفنی تیم فولادین ذوب صلاح بداند، در دور برگشت لیگ برتر آزاد برای این تیم کشتی خواهم گرفت.

آمریکایی ها خیلی کُری می خوانند!

وی در خصوص اینکه به تازگی عنوان خادمی امام رضا (ع) را به دست آورده، تاکید نمود: مدت ها بود دنبال این اتفاق بودم. افتخار بزرگی نصیبم شد و خوشحالم که امام رضا (ع) طلبید و به خادمی ایشان نائل شدم. امیدوارم خادم خوبی برای امام رضا (ع) باشم.

قهرمان 21 ساله کشتی آزاد دنیا که طلای دنیاش را نیز به آستان قدس رضوی تقدیم کرد، ادامه داد: قبل از مسابقات دنیای با مربیان که صحبت می کردیم، نیت نموده بودم اگر مدال طلا بگیرم با توجه به اینکه این اولین مدال طلای من در رده بزرگسالان محسوب می شد، خدمت آستان قدس رضوی ببرم که خداراشکر این رخ داد. کاملا یک کار دلی بود و دنبال هیچ تشریفات و کار رسانه ای نبودم.

زارع در خصوص اینکه بهمن ماه به احتمال فراوان نماینده سنگین وزن ایران در مبارزه محبت آمیز با آمریکایی هاست، عنوان نمود: همه ما دنبال این هستیم که کشتی خوبی بگیریم. کادرفنی برای ما برنامه ریزی می نماید و ما هم تا جایی که بلد هستیم تمرینات مان را در این مدت دنبال می کنیم. خودم را برای این مسابقه آماده می کنم و اتفاقا خیلی هم برای رفتن به آمریکا و کشتی گرفتن با استیوسون مشتاقم. او خیلی کُری می خواند، البته که این کار جزو عادات کشتی گیران آمریکایی است، اما همانطور که قبلا هم گفتم، ما معمولا حرف مان را روی تشک می زنیم.

دارنده مدال برنز المپیک 2020 توکیو با تاکید بر اینکه می داند در سال 2022 برای تکرار قهرمانی دنیا کار مسئله ای خواهد داشت، اضافه نمود: قطعا برای تداوم این مدال باید زحمت زیادی کشید. من دست از کوشش برنمی دارم. کشتی ورزش سخت و بی رکوردی است. اینطور نمی گردد که بخوری و بخوابی و بعد مدالت را تکرار کنی. تکرار قهرمانی دنیا تمرین و زحمت زیادی می خواهد که امیدوارم دعای خیر مردم هم بدرقه راهم باشد.

زارع در خصوص اینکه جدا از رقبای مدعی خارجی، چندین رقیب داخلی نیز برای رسیدن به دوبنده تیم ملی دارد، گفت: رسیدن به دوبنده تیم ملی کار آسانی نیست. حریفان داخلی باتجربه ای دارم که همه هم کشتی گیران خوبی هستند. ابتدا باید برای رسیدن به دوبنده تیم ملی کوشش کنم و بعد به فکر تکرار مدالم باشم.

منبع: فرارو
انتشار: 17 بهمن 1400 بروزرسانی: 17 بهمن 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1976

به "آمریکایی ها خیلی کُری می خوانند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها خیلی کُری می خوانند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید