ائتلاف پشت پرده در سئول، چه کسی رئیس فدراسیون فوتبال می شود؟

به گزارش مجله اینمن، حیدر بهاروند و کیومرث هاشمی ائتلاف کرده اند. در حال حاضر گزینه وزارت ورزش و دولت در انتخابات فدراسیون فوتبال عزیزی خادم است. در واقع آنها وقتی گزینه دیگری نداشتند روی او به اجماع رسیدند.

ائتلاف پشت پرده در سئول، چه کسی رئیس فدراسیون فوتبال می شود؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، عده ای در فدراسیون می گویند حیدر بهاروند با وجود آن که تائید صلاحیت نشده، در لحظه آخر با حکم فیفا وارد انتخابات می شود و گوی سبقت را از رقبا می رباید و ریاست موقت خود را تبدیل به ریاست قطعی می کند. عده ای دیگر اما می گویند او به انتخابات نخواهد رفت اما به عنوان مرد سایه، نقشه راه را می چیند. بهاروند به عنوان رئیس سازمان لیگ و سرپرست موقت فدراسیون فوتبال، قاعدتا در این ماه ها آنقدر فرصت داشته که بتواند قدرت خود را در مجمع فدراسیون بیشتر و بیشتر کند. منابع مالی سازمان لیگ در اختیارش واقع شده است. در فدراسیون هم همه چیز تحت سیطره اوست. تا به حال هیچ کاندیدایی به اندازه حیدر بهاروند همه چیز را در اختیار نداشته. او هم قدرت اول فدراسیون به حساب می آید و هم قدرت اول سازمان لیگ، بنابراین کاملا طبیعی است که در بازی انتخاباتی با قدرت برنده شود. خبرهای رسیده اما حکایت از آن دارد اتفاقات دیگری در پشت پرده در جریان است. اتفاقاتی که شاید از شنیدن آنها تعجب کنید.

حیدر بهاروند و کیومرث هاشمی ائتلاف کرده اند. در حال حاضر گزینه وزارت ورزش و دولت در انتخابات فدراسیون فوتبال عزیزی خادم است. در واقع آنها وقتی گزینه دیگری نداشتند روی او به اجماع رسیدند. مجموعه در حال حاضر روی یک نفر به جمع بندی نهایی نرسیده چراکه بعضی از آرا در اختیار وزارت ورزش است و بخش عمده آرا در اختیار فدراسیون فوتبال. حیدر بهاروند ظاهرا به این نتیجه رسیده اگر به انتخابات وارد شود بهتر است به عنوان نایب رئیس در فدراسیون به کارش ادامه دهد. یک منبع خبری و آگاه فاش کرد او با همین دست فرمان، جلسه ای محرمانه و پنهانی با کیومرث هاشمی دبیر کل سابق کمیته ملی المپیک داشته است. در واقع این دو به یک نتیجه رسیده اند؛ ائتلاف برای به دست دریافت قدرت. بهاروند به هاشمی گفته در صورتی که حضورش در کارزار انتخاباتی منتفی شد، قطعا از او حمایت می کند، به شرط آن که خودش نایب رئیس اول فدراسیون او باشد. ولی یک ابهام وجود دارد؛ کیومرث هاشمی، بهاروند را به عنوان نایب رئیس خود به مجمع معرفی نکرده است. آن فرد آگاه می گوید: قرار بر این شده که یکی از نواب پیشنهادی رای نیاورد و سپس در ادامه آقای بهاروند برای مجمع بعدی، به عنوان نایب رئیس معرفی شود!

جام جم

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1524

به "ائتلاف پشت پرده در سئول، چه کسی رئیس فدراسیون فوتبال می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ائتلاف پشت پرده در سئول، چه کسی رئیس فدراسیون فوتبال می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید