امروز آخرین مهلت ثبت نام جشنواره دانشجویان نمونه

به گزارش اینمن، مهلت ثبت نام بیست و هفتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه که از دهم مهر ماه آغازشده بود، با احتساب مهلت تمدید شده امروز 30 مهر سرانجام می پذیرد.

امروز آخرین مهلت ثبت نام جشنواره دانشجویان نمونه

به گزارش اینمن، تمام دانشجویان متقاضی دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه های تابعه وزارت علوم همچنین دانشگاه های پیغام نور و فرهنگیان می توانند تا آخر وقت امروز با مراجعه به سایت portal.saorg.ir نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند.

در بیست و ششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه که اسفند ماه سال گذشته برگزار گردید، تعداد 4352 نفر در مرحله اولیه ثبت نام کردند که از این بین 1439 درخواست ثبت نهایی شده و جمعا 220 نفر در مرحله دانشگاهی به دبیرخانه مرکزی معرفی شدند که 92 نفر آنها دانشجویان وزارت علوم و 128 نفر دانشجویان وزارت بهداشت بودند و در نهایت 40 نفر به عنوان برگزیدگان مرحله کشوری در اسفندماه سال گذشته با حضور معاون اول رییس جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این دوره از جشنواره که بیست و هفتمین دوره رقابت میان متقاضیان این جشنواره است، همانند سال های گذشته تمام مراحل ثبت نام و مرحله داوری دانشگاهی و داوری مرحله کشوری در سامانه الکترونیکی انجام می پذیرد، فرایند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می گردد.

در واقع نخست دانشجویان در سطح دانشگاه به رقابت می پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین نامه و صرف نظر از حد نصاب های آن کسب نموده اند، به عنوان برگزیدگان دانشگاهی مورد تقدیر دانشگاه قرار می گیرند و آن تعداد از متقاضیان که شرایط معرفی به مرحله دوم را کسب نموده اند به دبیرخانه مرکزی معرفی می شوند.

جشنواره دانشجوی نمونه در سطح دانشگاه های تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پنج گروه علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و دامپزشکی و هنر در مقاطع مختلف برگزار می گردد که پس از ارزیابی داوران کشوری در نهایت دانشجویان نمونه کشوری انتخاب و معرفی می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 83

به "امروز آخرین مهلت ثبت نام جشنواره دانشجویان نمونه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز آخرین مهلت ثبت نام جشنواره دانشجویان نمونه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید