بارسلونا 2 بازیکن خود را با لائوتارو معاوضه می کند

به گزارش اینمن، طبق ادعای یک رسانه ایتالیایی باشگاه بارسلونا ممکن است دو بازیکن خود را به اینتر بدهد تا مهاجم آرژانتینی این تیم را به خدمت بگیرد.

بارسلونا 2 بازیکن خود را با لائوتارو معاوضه می کند

به گزارش خبرنگاران، سایت کالچو مرکاتوی ایتالیا مدعی شد که باشگاه بارسلونا در راستای برنامه بازسازی تیم که خوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه وعده آن را داده است، امکان دارد با پیشنهاد معاوضه بازیکن با اینتر برای جذب مهاجم آرژانتینی این تیم لائوتارو مارتینس دست به کار شود.

بارتومئو شب گذشته (سه شنبه) احتمال تلاش دوباره بارسلونا برای خرید لائوتارو مارتینس را رد نکرد و گفت که تعدادی از بازیکنان قدیمی تیم باید جدا شوند در حالی که برخی دیگر از آنها از جمله لیونل مسی غیرقابل فروش هستند. لوئیس سوارس و سرخیو بوسکتس جزو آن دسته از بازیکنانی بودند که بارتومئو آنها را جزو بازیکنان غیرفروشی قرار نداد و به این ترتیب تصور می شود جزو همان دسته از بازیکنان قدیمی باشند که رئیس بارسلونا خواهان فروش شان است.

اکنون کالچو مرکاتو نوشته است که هر دوی این بازیکنان ممکن است از سوی بارتومئو به اینتر پیشنهاد شوند تا لائوتارو مارتینس از این تیم راهی نوکمپ شود. طبق گزارش این نشریه یک یا هر دوی این بازیکن به اینتر پیشنهاد خواهند شد تا از رقم انتقال مارتینس به بارسلونا کاسته شود. با این حال اینتر تا زمان معین شدن تکلیف مصافش با سویا در فینال لیگ اروپا به هیچ گونه مذاکره ای وارد نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1194

به "بارسلونا 2 بازیکن خود را با لائوتارو معاوضه می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا 2 بازیکن خود را با لائوتارو معاوضه می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید