رایولا بارسلونا را به خرید هالند امیدار کرد

به گزارش مجله اینمن، مدیربرنامه های ستاره نروژی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند احتمال پیوستن این بازیکن به بارسلونا را رد نکرد.

رایولا بارسلونا را به خرید هالند امیدار کرد

به گزارش خبرنگاران، به گزارش خبرنگاران، مینو رایولا مدیر برنامه های ارلینگ هالند در گفت و گو با شبکه NOS هلند، درباره آینده این ستاره نروژی صحبت کرد و مدعی شد که باشگاه بارسلونا با وجود شرایط اقتصادی نه چندان جالبش شانس جذب موکل او را دارد.

با نزدیک شدن پنجره جابجایی ماه ژانویه حدس های فراوانی درباره آینده هالند اجرا شده است و رایولا هم با اظهارات جدیدش به شایعات دامن زد.

رایولا که با خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا رابطه فوق العاده ای دارد؛ درباره شانس لاپورتا برای بردن هالند به نوکمپ گفت: هالند به بارسلونا برود؟ چرا که نه! هالند می تواند منتظر هر تیمی بماند. ما با هیچ باشگاهی پیش قرارداد امضا نکرده ایم و به توافق نرسیده ایم. به بررسی های خود برای پیدا کردن بهترین گزینه ادامه می دهیم، ضمن اینکه احتمال ماندن هالند در دورتموند برای یک سال دیگر را هم رد نمی کنم. در واقع روی کاغذ این احتمال هنوز وجود دارد.

با توجه به شرایط اقتصادی نامساعد بارسلونا شاید انتقال هالند به این تیم خیلی محتمل به نظر نرسد اما رایولا می گوید شرایط فعلی کاتالان ها در تصمیم گیری بازیکن نروژی دورتموند ها ملاک نیست. او افزود: بارسلونا حتی با وجود شرایط فعلی اش همچنان یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا است. تا یکی دو سال دیگر آنها به شرایط قبل باز خواهند گشت. بارسلونا باشگاهی است که پتانسیل رسیدن به توافق های بزرگ اقتصادی را دارد. به نظر من این باشگاه فقط یکی دو فصل زمان می خواهد تا دوباره به اوج برگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1972

به "رایولا بارسلونا را به خرید هالند امیدار کرد" امتیاز دهید

1 کاربر به "رایولا بارسلونا را به خرید هالند امیدار کرد" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رایولا بارسلونا را به خرید هالند امیدار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید