ستاره های فوتبال در اتاق بازرگانی تهران، علی دایی کارت خود را تمدید می کرد

به گزارش مجله اینمن، به گزارش تجارت نیوز، علی دایی که از سال 1388 از اتاق بازرگانی تهران برای فعالیت های مالی خود کارت بازرگانی گرفته، برای تمدید اعتبار کارت خود به اتاق تهران مراجعه کرد تا مسائل اداری تمدید کارتش را رفع کند.

ستاره های فوتبال در اتاق بازرگانی تهران، علی دایی کارت خود را تمدید می کرد

علاوه بر دایی تعداد دیگری از فوتبالیست های مشهور کشور از جمله کاپیتان های سابق تیم ملی فوتبال مانند محمد خاکپور، احمدرضا عابدزاده و افشین پیروانی هم از اتاق تهران کارت بازرگانی دریافت نموده اند.

آقای گل فوتبال جهان با مراجعه به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برای تمدید کارت بازرگانی خود اقدام کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که علی دایی در روزها و هفته های گذشته به علت نزدیک شدن و در نهایت رسیدن فوتبالیست مطرح پرتغالی، کریستیانو رونالدو، به رکورد تعداد گل های ملی او در صدر اخبار ورزشی ایران و جهان قرار داشت. در حال حاضر علی دایی و کریستیانو رونالدو با به ثمر رساندن 109 گل ملی در جهان رکورددار هستند.

علی دایی نخستین بار در سال اردیبهشت ما 1388 برای دریافت کارت بازرگانی به اتاق تهران مراجعه کرد و این حضور او به واسطه اخبار حاشیه ای پیرامون او بسیار جنجالی شد.

او حدود یک ماه قبل از حضور در اتاق تهران از سرمربی گری تیم ملی اخراج شده بود؛ اخراجی که بسیاری از جمله خود او آن را نه به دلایل فوتبالی که به دلایل سیاسی و خواست رئیس وقت دولت می دانند. حضور دایی پس از بیش از یک ماه بی خبری در اتاق تهران برای دریافت کارت بازرگانی توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرد.

علی دایی که فعالیت های مالی زیادی در حوزه های مختلف از صنعت پوشاک و البسه ورزشی گرفته تا طلا و جواهر دارد، دوباره برای تمدید کارت بازرگانی خود که چند سالی فاقد اعتبار بود به اتاق بازرگانی تهران مراجعه کرد تا با تکمیل مدارک و برطرف اشکالات پرونده اش، دوباره کارت بازرگانی خود را به جریان بیندازد.

سابقه حضور فوتبالیست های کشورمان در اتاق تهران برای دریافت و تمدید کارت بازرگانی محدود به علی دایی نیست و احمدرضا عابدزاده، محمد خاکپور، علیرضا منصوریان، افشین پیروانی و …. هم در مقاطعی عضو جامعه فعالان مالی بخش خصوصی بوده و فعالیت هایی در این حوزه داشته اند.

منبع: اتاق بازرگانی تهران

مهم ترین اخبار حوزه اجتماعی و سیاسی را در صفحه جامعه خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1748

به "ستاره های فوتبال در اتاق بازرگانی تهران، علی دایی کارت خود را تمدید می کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره های فوتبال در اتاق بازرگانی تهران، علی دایی کارت خود را تمدید می کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید