فروش 5 هزار کارت جعلی امدادخودرو با کمک صداوسیما

به گزارش مجله اینمن، فردی که با عنوان مدیرعامل انجمن صنفی امداد خودرو با چندین بار حضور در برنامه های مختلف تلویزیونی و تبلیغات واهی، اقدام به فروش کارت اشتراک امدادخودرو می کرد، با حکم دادگاه محکوم و ملزم به پرداخت 900میلیون تومان جریمه شد.

فروش 5 هزار کارت جعلی امدادخودرو با کمک صداوسیما

خبرنگاران | سرویس اخبار - شعبه 23 بدوی تعزیرات حکومتی تهران، با صدور رای، م . ح مدیرعامل یک شرکت خصوصی را به اتهام فروش 5هزار کارت اشتراک امداد خودرو و عدم ارائه خدمت به مشترکین همزمان با فعالیت شرکت باوجود تعلیق پروانه، به پرداخت جریمه نقدی 9میلیارد ریالی محکوم کرده است.

در این رای آمده که پرونده این فرد متخلف، براساس گزارش های بازرسی کل کشور، پلیس آگاهی، مجلس شورای اسلامی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و ... تشکیل و با توجه به گستره تخلف در سطح ملی، از نهادهای مرتبط از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نیز استعلام شده است.

گفتنی است این فرد، در بهمن و اسفندماه 96 با انجام یک سری اقدامات، به ویژه در برنامه ها و شبکه های مختلف تلویزیونی، تبلیغات گسترده ای را برای فروش کارت اشتراک امداد خودرو انجام داد.

وی در تمامی این برنامه ها از عنوان رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور استفاده می کرد اما، شماره تلفن و پیامک اعلامی توسط او مربوط به شرکت خصوصی بود. نکته حائز اهمیت عدم تحقیق و بررسی لازم توسط سردبیران و خبرنگاران صدا و سیما پیرامون اطلاعاتی بود که این فرد در این برنامه ها اعلام می کند.

منبع: عصر خودرو

منبع: setare.com
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1500

به "فروش 5 هزار کارت جعلی امدادخودرو با کمک صداوسیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش 5 هزار کارت جعلی امدادخودرو با کمک صداوسیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید