ماجرای کشف 3 میلیارد تومان لوازم خانگی قاچاق در حیاط یک مدرسه چه بود؟

به گزارش اینمن، رئیس پلیس امنیت مالی پایتخت از کشف 3 هزار و 877 قلم لوازم خانگی قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال ازحیاط یک مدرسه اطلاع داد.

ماجرای کشف 3 میلیارد تومان لوازم خانگی قاچاق در حیاط یک مدرسه چه بود؟

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، سرهنگ علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت مالی پایتخت گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی مقدار زیادی لوازم آشپزخانه در حیاط یک مدرسه در حوالی خیابان فدائیان اسلام، آنالیز موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس امنیت مالی نهاده شد.

وی اضافه کرد: در رصد اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، معین شد که 2 نفر از قاچاقچیان کالا، لوازم خانگی را در حیاط مدرسه ای جمع آوری نموده اند که هویت مالکان و محل دقیق آنها شناسایی شد و نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مقام قضائی نهاده شد و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از داخل مدرسه اخذ شد. تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شدند، در بازرسی از داخل مدرسه 3 هزار و 877 قلم لوازم خانگی فاقد مجوزهای گمرکی و فاکتور خرید کشف شد.

رئیس پلیس امنیت مالی تهران عظیم گفت: کارشناسان، ارزش ریالی اموال کشف شده را 30 میلیارد ریال برآورد کردند و همه اموال کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران انتقال یافت. در این رابطه 2 متهم دستگیر و پس از تکمیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1241

به "ماجرای کشف 3 میلیارد تومان لوازم خانگی قاچاق در حیاط یک مدرسه چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای کشف 3 میلیارد تومان لوازم خانگی قاچاق در حیاط یک مدرسه چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید