پای دختر جیمز باند هم به 007 باز شد

به گزارش اینمن، مسئولان فیلم های جیمز باند قصد دارند قصه دختر مامور 007 را هم بسازند.

پای دختر جیمز باند هم به 007 باز شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از دیلی میل، گفته می شود رییس های مجموعه فیلم های جیمز باند مشغول برنامه ریزی برای ساخت یک اسپین آف بر پایه داستان دختر این جاسوس هستند و قرار است فیبی والر-بریج مسئولیت نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده داشته باشد.

گزارش ها حاکی از آن است که از والر-بریج خواسته شده فیلمنامه فرنچایزی را بنویسد که نشان می دهد چطور دختر 007 خودش تبدیل به یک جاسوس می شود.

این در حالی است که اخیراً گزارش شده بود قرار است در فیلم جدید زمانی برای مردن نیست تعیین شود جیمز باند دختر دارد. پاندمی کروناویروس باعث شد تاریخ اکران این فیلم به تعویق بیفتد و در حال حاضر ماه نوامبر برای اکران آن انتخاب شده است.

یک منبع آگاه گفت: رییس های سازنده باند بسیار درباره این هیجان زده هستند که باند دختر داشته باشد و بتوانند یک فرنچایز حول محور او ایجاد کنند. احتمالاً در این فرنچایز می بینیم که باند احساسات متضادی درباره این دارد که دخترش هم تبدیل به جاسوس و آدم کش بشود و البته طنز تیره معروف والر-بریج را خواهیم داشت.

اخیراً بریت اکلن ستاره سابق فیلم های جیمز باند گفت باور ندارد که 007 باید پدر باشد. این بازیگر 77 ساله در فیلم مرد با اسلحه طلایی مقابل جیمز باند راجر مور نقش آفرینی کرده بود.

او در مصاحبه ای گفت: به نظرم باند باید کمی غیرقابل دسترسی تر باشد. او یک فانتزی است. همه می خواهند باند باشند. به نظرم این حرکت می تواند فانتزی را خراب کند. شخصاً چنین نظری دارم، اما باربارا (براکولی تهیه کننده فرنچایز باند) و مایکل (جی. ویلسون دیگر تهیه کننده مجموعه فیلم ها) بهتر از من می دانند. به نظر من اگر آن ها در زمان به عقب تر بروند و به سمت یک باند سنتی تر و مجرد بروند جالب تر می شود.

گفته می شود ماتیلد نام دختر باند است که از دکتر مادلین سوان با نقش آفرینی لئا سیدو بازیگر فرانسوی به جهان می آید. او در فیلم پنج سال خواهد داشت.

در فیلم جدید باند جهان را از یک بیماری همه گیر بیلوژیکال نجات می دهد. این بیماری کووید 19 نیست، اما شبیه آن است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1086

به "پای دختر جیمز باند هم به 007 باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پای دختر جیمز باند هم به 007 باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید