پوتین: مشت محکمی بر دهان بدخواهان پیوستگی خاک روسیه خواهیم زد

به گزارش مجله اینمن، رئیس جمهور روسیه طی سخنانی نسبت به فتنه پراکنی ها با هدف بر هم زدن پیوستگی قلمرو روسیه هشدار داد و گفت که مسکو مشت محکمی بر دهان عاملان این اقدامات خواهد زد.

پوتین: مشت محکمی بر دهان بدخواهان پیوستگی خاک روسیه خواهیم زد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، به نقل از اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه طی سخنانی نسبت به انجام هر گونه اقدام و کوشش برای به چالش کشیدن پیوستگی خاک کشورش توسط کشور های بیگانه هشدار داد.

بر اساس این گزارش، ولادیمیر پوتین طی سخنانی با انتقاد صریح از شایعاتی که اخیراً مبنی بر دست اندازی ظالمانه روسیه بر منابع طبیعی سیبری عنوان می شوند، گفت که طرح چنین مباحثی در میان افکار عمومی اشتباه است.

رئیس جمهور روسیه بدون اشاره به اینکه کدام شخص یا گروهی چنین سخنانی مطرح نموده، نسبت به عواقب تند و جدی چنین اظهاراتی هشدار داد.

پوتین گفت: هر کسی بخواهد کوششی در راستای جدا کردن حتی ذره ای از خاک روسیه داشته باشد، باید متوجه باشد که ما مشت محکمی بر دهان آن ها خواهیم کوبید تا دیگر قادر به انجام چنین اقداماتی نباشند.

وی همچنین تقویت و به روز رسانی دائمی نیرو ها و تجهیزات نظامی ارتش روسیه را در راستای همین اقدام دانست.

هنوز تعیین نیست روی سخنان پوتین دقیقاً خطاب به کدام شخص یا گروهی بوده است؛ اما به تازگی شایعاتی در فضای مجازی مطرح شده که مادلین آلبرایت وزیر خارجه اسبق آمریکا طی اظهاراتی، مالکیت روسیه بر منابع طبیعی سیبری را ظالمانه و نامشروع خوانده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1668

به "پوتین: مشت محکمی بر دهان بدخواهان پیوستگی خاک روسیه خواهیم زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین: مشت محکمی بر دهان بدخواهان پیوستگی خاک روسیه خواهیم زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید