اعلام آمادگی دو کشور ایران و ونزوئلا برای توسعه گردشگری

به گزارش مجله اینمن، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از پیشبرد همکاری های مشترک با کشور ونزوئلا به منظور توسعه روابط گردشگری دو کشور اطلاع داد.

اعلام آمادگی دو کشور ایران و ونزوئلا برای توسعه گردشگری

میراث آریا: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، علی اصغر شالبافیان روز گذشته آدینه 14 آبان ماه در ملاقات با آلی پادرون وزیر گردشگری کشور ونزوئلا ضمن تشریح گزارش اقدامات حوزه گردشگری در ایام بحران کرونا، برنامه های پسا کرونا و نیز پیشرفت فرایند واکسیناسیون در کشور، برنامه همکاری مشترک گردشگری ایران و ونزوئلا را در دستور کار قرار داد.

شالبافیان با بیان اینکه جلب اعتماد، ایمنی سازی و سلامت گردشگران ورودی در اولویت میزبانی ایران است، حمایت تمامی ظرفیت های بخش دولتی و به کار بستن همه توان بخش خصوصی علیرغم ضربه های سهمگین از بحران کرونا را پیش زمینه آمادگی همکاری های گردشگری دو کشور خواند.

وی با تاکید بر اینکه دو کشور ایران و ونزوئلا می توانند علاوه بر بهره مندی از فرصت های گردشگری پیش رو همچون حضور در نمایشگاه گردشگری زمینه تبادل اطلاعات و همفکری برای عبور از چالش جهانی کرونا را با برگزاری نشست های مشترک و کارگاه های آموزشی به صورت وبیناری فراهم آورند؛ نسبت به برگزاری تورهای آشناسازی ویژه فعالین گردشگری در قالب سفر ایمن اعلام آمادگی کرد.

لازم به ذکر است هر دو مقام مسئول رویکرد مشترک خود را توسعه روابط گردشگری دو کشور و نیز تقویت تعامل به منظور ارائه راهکارهای مدیریت بحران کرونا در صنعت گردشگری عنوان کردند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1926

به "اعلام آمادگی دو کشور ایران و ونزوئلا برای توسعه گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی دو کشور ایران و ونزوئلا برای توسعه گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید