انتقال فدراسیون بدمینتون از غرب آسیا به آسیای میانه

به گزارش اینمن، نشست هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون برگزار و درباره برگزاری مسابقات بین المللی دهه فجر و انتقال از غرب آسیا به آسیای میانه صحبت شد.

انتقال فدراسیون بدمینتون از غرب آسیا به آسیای میانه

به گزارش اینمن و به نقل از روابط عمومی فدارسیون بدمینتون، در نشست هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون مقرر شد کمیته مالی جهت برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی فجر، اسپانسر و حامی مالی قدرتمندی را جذب کند.

همچنین گزارش رئیس فدراسیون بدمینتون از شرکت در جلسه هیئت رئیسه بدمینتون آسیا مورد تصویب قرار گرفت.

در ادامه این نشست با توجه به اینکه کمیته ملی المپیک ایران از سال 2015 به بخش آسیای میانه پیوسته و بیش از نیمی از فدراسیون های ورزشی ایران از بخش آسیای غربی به میانه جهت هماهنگی با کمیته ملی المپیک تغییر بخش داده اند، به همین دلیل درخواستی که از سوی کمیته ملی المپیک به فدراسیون بدمینتون آسیا ارسال شده بود مطرح شد، که هیئت رئیسه بدمینتون آسیا موافقت خود را با تغییر بخش به آسیای میانه گفت. بر همین اساس هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون نیز تصمیم خود را به فدراسیون بدمینتون آسیا نسبت به انتقال به بخش آسیای میانه اعلام می کند.

همچنین مقرر شد در ادامه کلیه اعضای هیئت رئیسه در برنامه ریزی های بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی فجر که در شیراز برگزار خواهد شد حضور فعال داشته باشند و دو نفر کننده از فدراسیون ایران از 30 آبان ماه تا 4 آذرماه در نشست مدیران توسعه منطقه بدمینتون آسیا در کشور مالزی شرکت کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 523

به "انتقال فدراسیون بدمینتون از غرب آسیا به آسیای میانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال فدراسیون بدمینتون از غرب آسیا به آسیای میانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید