راهنمایی محرمانه اینستاگرام به اینفلوئنسر ها برای افزایش فالوئر

به گزارش اینمن، اینستاگرام در ماه های اخیر به شکل محرمانه به راهنمایی ویژه برخی از اینفلوئنسر ها درباره شمار پست های ارسالی در این پلتفرم و نوع پست هایی که کمک می کنند شمار فالوئر ها و نرخ مشارکت آن ها را افزایش دهند، پرداخته است.

راهنمایی محرمانه اینستاگرام به اینفلوئنسر ها برای افزایش فالوئر

به گزارش ایسنا، سه تولیدکننده محتوا به بیزنس اینسایدر اعلام کردند که اینستاگرام در سه ماه گذشته با آن ها تماس گرفته و چنین توصیه هایی به آن ها داده است. هر سه اعلام کردند اینستاگرام حجم بالای پست ها و استفاده از همه خدمات این اپلیکیشن شامل پست، استوری، Reels و ویدیو های IGTV را توصیه کرده است.

این راهنمایی بی سابقه از سوی اینستاگرام نشان می دهد که اینفلوئنسر ها چگونه می توانند در این پلتفرم رشد کنند و الگوریتم های مرموز این شبکه اجتماعی چگونه عمل می کند. اما این توصیه تنها به اینفلوئسنر های خاصی به شکل محرمانه انجام گرفته و به صورت عمومی منتشر نشده است.

بیزنس اینسایدر درباره راهنمای ارسال پست اینستاگرام با ریچل رایکن باخ، هنرمند و صاحب یک کسب و کار کوچک صحبت کرد و وی به توضیح راهنمایی هایی که از سوی کننده اینستاگرام به وی داده شده است، پرداخت.

کننده اینستاگرام به این هنرمند توضیح داده است که الگوریتم این پلتفرم، تولیدکنندگان محتوا را بر اساس نوع محتوایی که پست می کنند و تعداد پست هایی که دارند، بالا می برد، اما درباره شمار پست هایی که باید داشته باشد، توصیه ویژه ای نکرد.

بر اساس توصیه های اینستاگرام، تولیدکنندگان محتوا بهتر است در هفته سه پست شامل پست های Reels و ویدیو های IGTV و 10 استوری در هفته شامل حداقل دو استوری در روز، هفت پست Reels و یک تا سه پست IGTV شامل لایو اینستاگرام در هفته داشته باشند.

لیزت کالویرو، اینفلوئنسر و مربی محتوا هم در اظهارات مشابهی به بیزنس اینسایدر گفت: در جریان یک ورکشاپ اینستاگرام، کننده این شرکت درباره شمار پست هایی که باید ارسال کنند، توصیه هایی به تولیدکنندگان محتوا ارایه کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1450

به "راهنمایی محرمانه اینستاگرام به اینفلوئنسر ها برای افزایش فالوئر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمایی محرمانه اینستاگرام به اینفلوئنسر ها برای افزایش فالوئر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید