سرپرست بخشداری مرکزی سلسله معرفی گردید

به گزارش اینمن، مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی سلسله با حضور فرماندار سلسله و مدیر کل دفتر سیاسی استانداری لرستان برگزار گردید.

سرپرست بخشداری مرکزی سلسله معرفی گردید

در این مراسم از زحمات کاکولوند بخشدار سابق تقدیر و علی یاس جلویاری به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی سلسله معرفی گردید.

شریف خسروی فرماندار سلسله در این جلسه گفت: دستور کار بخشدار مرکزی سلسله تهیه اطلس جامع روستایی است که در آن ظرفیت و پتانسیل های روستاها احصا شوند و برای برنامه ریزی ظرف یک ماه به فرمانداری ارائه نمایند.

وی با بیان اینکه همه ما متولی کار و امورات مردم هستیم و اگر پروژه ای در سطح بخش وجود داشته باشد باید آن را از طریق مزایده و به صورت رقابتی به افراد واجد شرایط واگذار کرد، توضیح داد: موفقیت ما در گرو شفافیت و صداقت با مردم است و باید در این مسیر در مقابل افراد ذی نفوذ و متخلفان ایستادگی کرد و منافع مردم را در اولویت قرار داد.

فرماندار سلسله با تاکید بر اینکه با شناختی که از ادارات شهرستان در این مدت سه ماهه به دست آورده ام باید گفت مدیران موفقی در سلسله در حال خدمت به مردم هستند و لازم است بخشدار مرکزی، با برنامه ریزی، کوشش مضاعف و تعامل با ادارات کارهای بخش را به پیش ببرد، اضافه کرد: خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع باید نمود عینی داشته باشد و مردمی که به اداره مراجعه می نمایند باید بدانند کارشان با تمام توان پیگیری می گردد و وظیفه ماست که به عنوان کارگزاران دولت رضایت مندی را ایجاد کنیم و به تکریم ارباب رجوع به عنوان یک ارزش نگاه کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 دی 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 54

به "سرپرست بخشداری مرکزی سلسله معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست بخشداری مرکزی سلسله معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید