مقاله: غذاهای مکزیکی معروف را امتحان کنید

به گزارش مجله اینمن، اگر توانستید گوردیتاسی از ذرت آبی بخورید حتما امتحان کنید چون هم طعم خوشمزه ای دارد و هم بسیار خاص است.

مقاله: غذاهای مکزیکی معروف را امتحان کنید

نوع موادی که در صبحانه مکزیکی ها استفاده می گردد با آنچه که ما می خوریم بسیار فرق دارد و البته این طبیعی است چرا که هر کشوری فرهنگ غذایی خاص خود را دارد. از غذاهای مکزیکی ای که در صبحانه مردم این کشور می خورند و بسیار هم محبوب و پر هوادار است، چیلاکوییلس نام دارد که در این صبحانه هم از تورتیلا به عنوان ماده بیس استفاده می گردد. برای درست کردن چیلاکوییلس اول مکزیکی ها نان تورتیلا را درست می نماید و بعد آن را به قطعات کوچک تقسیم می نمایند و اجازه می دهد تا کمی سرخ گردد، بعد آن را با تخم مرغ، سالسا و فیله مرغ مخلوط می نمایند… همه این مواد که با هم تست شوند، یک صبحانه مقوی و خوشمزه را می سازند.

ای دسر در سراسر آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی معروف است و نوعی کیک ساده است که برای رست کردن آن از 3 نوع شیر مختلف استفاده می گردد و در آخر هم روی آن لایه غلظی از خامه تازه که به صرت دستی تهیه شده است زده می گردد و نتیجه یک کیک تازه، شیرین و بسیار خوشمزه است بدون این که بخواهد خیلی سنگین باشد.

منبع مقاله: غذاهای مکزیکی معروف را امتحان کنید

انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1928

به "مقاله: غذاهای مکزیکی معروف را امتحان کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: غذاهای مکزیکی معروف را امتحان کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید