ناکامی پنج باره شورای شهر داراب در انتخاب شهردار

به گزارش اینمن، جلسه شورای شهر داراب با دستور کار انتخاب شهردار امروز چهارشنبه هم به علت غیبت سه نفر از اعضای 7 نفره شورای شهر از رسمیت افتاد.

ناکامی پنج باره شورای شهر داراب در انتخاب شهردار

به گزارش از، پنجمین جلسه شورای شهر داراب با دستور کار انتخاب شهردار با حضور نیافتن سه نفر (بی ریا، مسرور، بهادری) از 7 عضو اصلی شروع نشده از رسمیت افتاد.

در چند روز گذشته این سه نفر از اعضای شورای شهر در بیانیه ای خطاب به مردم داراب نام کرده اند که گزینه های پیشنهادی خود را برای شهرداری داراب معرفی کرده اند.

در بدو تشکیل شوراهای ششم تصمیم گیری بر اساس احساس و هیجان و ناهنجاری های سیاسی، اصلی ترین وظیفه شورا را به حاشیه کشانده است.

این سه نفر از عضو شورای شهر داراب بیان کردند همان گونه که پیشتر گفتیم لحظه ای و ذره ای از منافع شهروندان عقب نشینی نکرده و تا آخرین لحظه فعالیت در ششمین دوره شورا از خدمت به مردم عزیز و شریف داراب غافل نمی شویم و باایجاد اتاق شیشه ای کلیه تصمیمات در محضر شهروندان گرفته می شود.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است که این سه عضو از اعضای هفت نفره شورای شهر داراب طی روزهای گذشته با بررسی دقیق و فارغ از هرگونه جناح بندی، بر سر 3 گزینه برای تصدی شهرداری داراب به اجماع رسیده اند.

این اعضای شورای شهر داراب ابوذر علی یاری را به نام گزینه اول مد نظر دارند.

او دارای مدرک کارشناسی ارشد ژئوتکنیک با نزدیک به 15 سال سابقه اجرایی در وزارت کشور است و هم اکنون به نام ریاست اداره عمران فرمانداری داراب مشغول به خدمت است.

این سه نفر از اعضای مجلس محلی در شهر داراب در بیانیه خود تصریح کردند سایر همکاران شورا را برای بررسی گزینه های پیشنهادی و یا ارائه گزینه تازه، با این رویکرد که اگر یک سروگردن از پیشنهادات مطرح شده بالاتر نباشد، حداقل همتراز با این گزینه ها دعوت می کنیم.

منبع: مهر

ت

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1801

به "ناکامی پنج باره شورای شهر داراب در انتخاب شهردار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناکامی پنج باره شورای شهر داراب در انتخاب شهردار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید