انصاری فرد: شکایت از برانکو در هیأت مدیره مطرح شده بود

به گزارش اینمن، مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس می گوید، در آخرین جلسه هیأت مدیره این باشگاه بر سر شکایت از برانکو صحبت شده بود.

انصاری فرد: شکایت از برانکو در هیأت مدیره مطرح شده بود

به گزارش اینمن، محمدحسن انصاری فرد درباره مسائل زمان حضورش در باشگاه پرسپولیس در بخش خبری شبکه 3 سیما، اظهار کرد: زمانی که به پرسپولیس آمدم، تمام درآمدهای فصل جاری هزینه شده بود و اوضاع مالی خوب نبود و پول بازیکنان و مربیان را پرداخت نکرده بودند و حکم های دادگاه پشت سر هم علیه پرسپولیس صادر می شد. ما در این شرایط تیم را تحویل گرفتیم.

او درباره اختلافاتش با اعضای هیأت مدیره هم گفت: زمانی که آقای رسول پناه به هیأت مدیره اضافه شدند، اختلافات بیشتر شد. ارتباط من هم با وزیر کامل قطع شد چون آقای رسول پناه با آقای وزیر در ارتباط بود؛ یعنی از مدیرعاملی هیچ چیز باقی نمانده بود و ما با سیلی صورتمان را سرخ نگه داشتیم. تمام اعضا، مدعی مدیرعاملی باشگاه بودند و به همین خاطر دوست نداشتند که پیروز بشوم. کارشکنی های زیادی انجام دادند؛ از جمله این که چهار روز قبل از داربی قرارداد بازیکنان را در رسانه ها منتشر کردند که همین امر مسائلی برای ما ایجاد کرد. من همه مسائل را به آقای وزیر گزارش کردم اما او کاری انجام نداد و پشت هیأت مدیره ایستاد.

وی درباره موضوع برانکو و جدایی او از پرسپولیس هم گفت: با رفتن برانکو طرفداران همه چیز را از چشم وزیر دیدند و به همین خاطر آقای وزیر تشخیص داد فردی به باشگاه بیاید که طرفداران را آرام کند. من مهره ای شدم که آن موقع این اتفاق رخ بدهد اما وقتی آب ها از آسیاب افتاد، دیگر هیأت مدیره با من همکاری نکرد.

مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس همچنین درباره خبر شکایت این باشگاه از برانکو، گفت: یک روز قبل از آخرین جلسه هیأت مدیره، آقای وزیر به من پیغام داد که چرا وقتی چهار ماه است می گویم، از برانکو شکایت نمی کنید؟ چرا مسامحه می کنید؟ آقای وزیر گفتند چه پشت پرده ای بین شما و برانکو وجود دارد؟ اما من می خواهم از آقای وزیر بپرسم چه پشت پرده ای می توانم با برانکو داشته باشم؟ آقای وزیر شما تا یک ماه قبل به من دستور دادید با برانکو مذاکره کنم که می خواهند به عنوان سرمربی تیم ملی انتخابش نمایند؛ بعد می گویید چهار ماه است می گویم شکایت کن!

در همین رابطه محمد حسن انصاری فرد در گفت وگو با اینمن تأکید کرد: پس از پیغام وزیر ورزش برای شکایت از برانکو، در آخرین جلسه هیأت مدیره که من حضور داشتم، درباره شکایت از برانکو و همین طور بحث برکناری روابط عمومی باشگاه صحبت شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 913

به "انصاری فرد: شکایت از برانکو در هیأت مدیره مطرح شده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: شکایت از برانکو در هیأت مدیره مطرح شده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید