گروه های شغلی 3 و 4 به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند

به گزارش اینمن، رئیس اتاق اصناف تهران گفت: بازار عظیم تهران و پاساژ ها از امروز بازگشایی و مجاز به فعالیت هستند، اما گروه های شغلی 3 و 4 به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند.

گروه های شغلی 3 و 4 به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از اتاق اصناف تهران، قاسم نوده فراهانی با بیان اینکه بازار عظیم تهران و پاساژ ها از امروز بازگشایی و مجاز به فعالیت هستند، اظهار داتش: تمدید تعطیلی صنوف گروه های شغلی 3 و 4 از شنبه 18 اردیبهشت ماه شروع و تا آدینه 28 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند.

رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به شرایط سخت مالی صنوف گفت: با جلسات متعددی که با مسئولان مربوطه برگزار کردیم و بیان شرایط موجود و توانایی رعایت کامل پروتکل ها توسط اصناف، توانستیم ایشان را متقاعد به فعالیت اکثریت اصناف کنیم.

وی در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی در واحد های صنفی، گفت: دغدغه اصلی تمامی اصناف سلامت جامعه است و در این مرحله نیز با تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی توسط واحد های صنفی، هم رونق مالی در صنوف ایجاد می گردد و هم اصناف با تمام توان همچنان در مدیریت بیماری کرونا همراهی خواهند کرد.

رئیس اتاق اصناف تهران تاکید نمود: واحد های بازرسی اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف تهران نظارت مجدانه بر رعایت پروتکل های بهداشتی خواهند داشت و با متخلفین احتمالی شدیداً برخورد و به مدت 3 هفته پلمب خواهند شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1679

به "گروه های شغلی 3 و 4 به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه های شغلی 3 و 4 به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید